Od dnia 1 lutego salon w Jaśle został przeniesiony do Krosna.

O nas

Salon AFRODYTA w Krośnie jest autoryzowanym Salonem Patronackim podkarpackiej pracowni AFRODYTA Moda Ślubna z Rzeszowa, istnieją od 2010r. jednak źródła firmy sięgają do roku 1994, kiedy to w Krośnie, a następnie w Jaśle zostały otwarte jedne z pierwszych w tym regionie butiki ślubne.

Salon nasz to wynik marzeń o wspaniałych sukniach i niepowtarzalnej atmosfery czasu przygotowań do najważniejszego dnia w życiu.
Salon Ślubny nie jest zwykłym miejscem, gdzie podejmuje się niebagatelne decyzje. Wiemy, że wybór sukni ślubnej wymaga dobrej atmosfery. Tutaj jest czas tylko dla przyszłej panny młodej. Nie musimy się śpieszyć…

Salon Mody Ślubnej AFRODYTA: Krosno to miejsce szczególne, tworzące niezapomnianą atmosferę, gdzie dzięki profesjonalnej pomocy stylistek, każdy typ urody i osobowości przyszłej Panny Młodej zostanie podkreślony i wyeksponowany poprzez odpowiednio dobraną kreację.

W naszym Salonie, tak jak sama nazwa wskazuje dominują suknie znanego i cenionego w Polsce producenta sukien ślubnych. Suknie Ślubne z logo AFRODYTA można spotkać w ponad 100 Salonach Ślubnych w całej Polsce.

Tyle lat obecności na rynku polskim pozwoliło firmie tej zdobyć doświadczenie w kreowaniu rynku mody ślubnej. AFRODYTA oferuje suknie ślubne zaprojektowane według obecnie najnowszych głównych trendów mody ślubnej, które są wykonane z najlepszych tkanin, koronek. Suknie zdobione są również kryształkami światowej marki Swarovski.